Úvěry bez starostí

Chci informace

+420 774 810 318

Hypoteční úvěry

Vlastní bydlení. Pro většinu lidí největší životní výdaj, který se ale jen málokdy obejde bez sjednání hypotečního úvěru. Právě jeho vyřizování je však v dnešní době tak trochu samostatnou vědní disciplínou, v níž stačí chvilka nepozornosti a je zaděláno na pořádný problém. Toho se však s námi bát nemusíte.

Problematikou hypoték se zabýváme již řadu let, během nichž jsme pomohli stovkám lidí dosáhnout na vysněný byt či dům. Naši specialisté neustále sledují změny na českém trhu, což jim umožňuje pružně reagovat na vývoj úrokové sazby. Klienti se proto mohou spolehnout na to, že s naší pomocí podepíšou vždy tu nejvýhodnější smlouvu.

Stačí využít naší kalkulačky a během několika málo minut víte, kolik a za jakých podmínek můžete získat. Avšak tím to všechno teprve začíná. Následně si můžete s některým z nás sjednat schůzku, na níž vám zcela zdarma detailně vysvětlíme aktuální situaci na trhu a probereme všechna pro a proti hypoték u jednotlivých bank. Díky dlouhodobě budovaným kontaktům v bankovních institucích se navíc pravděpodobně postaráme o další snížení vypočteného úroku. Samozřejmě taky zajistíme, že se nikdy nebudete muset zdržovat placením absurdních poplatků.

Kompletně bez placení však hypoteční úvěr nedokážeme vyřídit ani my. Je proto třeba počítat s primárními náklady, mezi které patří:
30 Kč za notářsky ověřený podpis
150 Kč za výpis z katastru nemovitostí
1000 Kč coby vklad v rámci zástavní smlouvy cca 5-6 tisíc Kč na odhad ceny nemovitosti

Hypoteční úvěry